MENU GŁÓWNE
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE
SZKOŁA PODSTAWOWA
GIMNAZJUM
PROGRAMY, W KTÓRYCH UCZESTNICZYMY
KONKURS "LUBELSZCZYZNA - MOJA MAŁA OJCZYZNA"
10 LAT GIMNAZJUM
PRZYDATNE LINKI

Osiągnięcia uczniów Gimnazjum Publicznego im. Jana Pawła II w Suścu
w roku szkolnym 2015/2016

 

   Konkursy przedmiotowe organizowane
przez Kuratorium Oświaty w Lublinie

 

 

Przedmiot/konkurs

Etap okręgowy

 

Etap wojewódzki

 

J. polski

Konkurs polonistyczny

Martyna Lipian II b

 

Opiekun: Wiesława Buczek

 

-------------------------------------

Geografia

Konkurs geograficzny

Magdalena Zub III a

 

Opiekun: Urszula Bartoszek

 

-------------------------------------

J. angielski

Konkurs

j. angielskiego

Martyna Lipian II b

 

Opiekun: Tetyana Bakay

Finalistka

Martyna Lipian II b

 

Opiekun: Tetyana Bakay

 

Konkursy sportowe

 

Etap gminny

Etap powiatowy

 

Etap wojewódzki

 

I miejsce drużynowo

W Eliminacjach Gminnych Ogólnopolskiego Turnieju BRD

3 uczniów: Przemysław Hałasa II b, Łukasz Drążek II a,

Adam Wełna II a.

 

I miejsce indywidualnie

Przemysław Hałasa II b

 

Opiekun: M. Fanfara

I miejsce drużynowo

W Eliminacjach Powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju BRD

3 uczniów: Przemysław Hałasa II b,      Łukasz Drążek II a,

Adam Wełna II a.

 

I miejsce indywidualnie

Łukasz Drążek II a

 

Opiekun: M. Fanfara

IX miejsce drużynowo

W Finale Wojewódzkim Ogólnopolskiego Turnieju BRD

3 uczniów: Przemysław Hałasa

II b, Łukasz Drążek II a, Adam Wełna II a.

 

 

Opiekun: M. Fanfara

 

 

 

 

---------------------------------

III miejsce

W Eliminacjach do Mistrzostw Powiatu LZS w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt.

10 osobowa drużyna dziewcząt

 

Opiekun: M. Fanfara

 

 

 

---------------------------------

 

 

---------------------------------

III miejsce

W Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt
i chłopców „Coca – Cola Cup”

10 osobowe drużyny dziewcząt
i chłopców

Opiekun: M. Fanfara, P. Fronc

 

 

---------------------------------

 

 

 

---------------------------------

III miejsce

W Finale Mistrzostw Powiatu Tomaszowskiego w Piłce Nożnej Chłopców „Piłkarska kadra czeka”

Drużyna chłopców

 

Opiekun: P. Fronc

 

 

 

---------------------------------

 

---------------------------------

XV Traperski Bieg Narciarski

 

II miejsce: Patryk Ciećko I a

 

 

---------------------------------

 

Konkursy artystyczne

 

Etap gminny

Etap powiatowy

 

Etap wojewódzki

 

Konkurs plastyczny „Patriotyzm

w sercu dziecka”

Laureatka: Aleksandra Rybka I a

Opiekun: Edyta Nieścior

 

 

-------------------------------------------

 

 

--------------------------------------

 

 

----------------------------------

Konkurs plastyczny
„Zapobiegajmy pożarom”

Udział: 7 uczennic

Opiekun: Edyta Nieścior

 

 

-------------------------------------

 

 

 

---------------------------------

Konkurs piosenki obcojęzycznej
w ramach obchodów Dnia Europejskiego pod patronatem Burmistrza Józefowa

III miejsce: Iga Bartosik I b

Opiekun: T. Bakay

 

 

 

---------------------------------

 

 

 

---------------------------------

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny na szczeblu powiatowym „Zapobiegajmy Pożarom”

III miejsce: Iga Bartosik I b

Opiekun: E. Nieścior

 

 

---------------------------------

Plastyczny wielkanocny

„Stroiki, pisanki, palmy”.

I miejsce: Mateusz Bartosiński Ia

               Magda Bartosińska III a

          Wiktoria Pogudz I a

II miejsce: Aleksandra Rybka I a

III miejsce: Amanda Drążek IIa

Opiekun: E. Nieścior

Plastyczny „Tradycje wielkanocne”

 

III miejsce: Magda Bartosińska III a

 

 

 

Opiekun: E. Nieścior

 

 

---------------------------------

Gminny Konkurs Piosenki

„ Z wiosenną nutką”

Iga Bartosik – 1 miejsce

Emilia Obirek – 2 miejsce

Agata Soluch – 2 miejsce

Magdalena Zub – wyróżnienie

Opiekun: p. Janusz Kiecana

 

 

-------------------------------------------

 

 

-------------------------------------------

 

Konkurs Piosenki Poetyckiej

„Stachuriada” 2016

Iga Bartosik - wyróżnienie

Opiekun: p. Anna Rojek

 

 

Konkursy inne

 

Etap gminny

Etap powiatowy

 

Etap wojewódzki

 

Eliminacje Gminne Ogólnopolskiego Turnieju Pożarniczego „Młodzież zapobiega Pożarom”

I miejsce: Adam Wełna II a

II miejsce: Wiktoria Kusiak I a

III miejsce: Aleksandra Rybka I a

 

Opiekun: M. Fanfara

Eliminacje Powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Pożarniczego „Młodzież zapobiega Pożarom”

III miejsce: Adam Wełna II a

 

 

 

Opiekun: M. Fanfara

 

 

 

 

----------------------------------

 

 

-----------------------------------------

Konkurs matematyczny „Zagimak”

2 uczniów: Aleksandra Rybka I a

                  Kusiak Mateusz III a

 

Opiekun: Małgorzata Borowicz

Konkurs matematyczny „Zagimak”

Finaliści: Aleksandra Rybka I a

                  Kusiak Mateusz III a

 

Opiekun: Małgorzata Borowicz

Konkurs Recytatorski
im. T. Zamojskiego

  I miejsce: Emilia Obirek I a

                  Ewelina Łasocha II a

II miejsce: Łukasz drążek II a

Opiekun: Barbara Jarczak

 

II miejsce: Iga Bartosik I b

Opiekun: Wiesława Buczek

IV Powiatowy Konkurs Recytatorski
im. T. Zamojskiego

 

I miejsce: Emilia Obirek I a

 

Opiekun: Barbara Jarczak

 

 

 

 

 

 

 

-------------------------------------------

Gminny Konkurs Recytatorski „Patriotyzm w sercu dziecka”

 

Laureat: Łukasz Drążek II a

Opiekun: Barbara Jarczak

 

Laureat: Natalia Mróz III b

Opiekun: Wiesława Buczek

 

 

 

 

-------------------------------------------------

 

 

 

 

--------------------------------------------

 

 

 

------------------------------------------------

XVIII Jesienny Konkurs Recytatorski

Laureat: Emilia Obirek I a

  Wyróżnienie: Ewelina Łasocha II a

 

Opiekun: Barbara Jarczak

XVIII Jesienny Konkurs Recytatorski

Finalistka: Emilia Obirek I a

 

Opiekun: Barbara Jarczak

 

 

 

 

-----------------------------------------

 

 

---------------------------------------------

Konkurs geograficzny „Wędrujemy po mapie świata”

Finalistka: Magdalena Zub III a

Udział: Kacper Wysocki III a

 

Opiekun: U. Bartoszek

 

 

 

 

 

-----------------------------------------

 

 

 

----------------------------------------------------

Konkurs ekologiczno – regionalny „Lubelszczyzna – moja Mała Ojczyzna”

Wyróżnienie: Oktawia Suraj II a, Łukasz Drążek II a, Michał Gęborys II a, Ignacy Koper II b

Opiekun: U. Bartoszek

 

 

 

 

 

-----------------------------------------

Powiatowy Konkurs Sztuki Recytatorskiej i Pieśni Papieskiej

I miejsce: Emilia Obirek I a recytacja

II miejsce: Ewelina Łasocha II a recytacja

I miejsce: Magdalena Zub III a, Agata Soluch III a, Emilia Obirek I a (zespół) – pieśń

Opiekun: B. Jarczak

 

 

 

 

 

-----------------------------------------

 

 

-----------------------------------------

Powiatowy Konkurs Ortograficzny „Żak 2016”

Laureatka: Martyna Lipian II b

Opiekun: W. Buczek

 

 

-----------------------------------------

 

 

 

---------------------------------

Powiatowy Konkurs Literacki
„Świat stoi otworem”

4 laureatki: Martyna Lipian II b, Aldona Makohon I b, Aleksandra Malec I b, Iga Bartosik I b

Opiekun: W. Buczek

 

 

 

---------------------------------

 

Konkursy ogólnopolskie i międzynarodowe

 

Olimpiada j. angielskiego Lingua Plus Oxford

3 uczniów: Aleksandra Rybka I a, Martyna Lipian II b, Wojciech Dziedzic I a

Opiekun: T. Bakay

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus Lingua Plus z j. angielskiego

Udział 39 uczniów – 6 laureatów

Opiekun: T. Bakay

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus – Matematyka

Laureaci: Aleksandra Rybka I a, Iga Bartosik I b, Mateusz Kusiak III a

Opiekun: Małgorzata Borowicz

Ogólnopolski Konkurs Gramatyczny im. O. Kopczyńskiego

Udział 2 uczennic: Paulina Łasocha III a, Martyna Lipian II b

Opiekunowie: W. Buczek, B. Jarczak

Ogólnopolska Olimpiada przedmiotowa – „Olimpus” – geografia

Udział: 13 uczniów

Opiekun: U. Bartoszek

Ogólnopolska Olimpiada przedmiotowa Archimedes Biologia Plus

4 laureatów: Natalia Pyć II a, Martyna Lipian II b, Kamil Krawczyk II b, Sylwia Bondyra II a

Opiekun: T. Kłus

 

 

Opracował: Mariusz Fanfara

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )